hellocat2

Teknokent’ten Merhaba!

Nihayet bir blog sahibi olduk ve sizlere bazı konuları detaylı anlatma şansı bulacağız. Son 6 aydır yoğun çalışma tempomuzun içerisinde onlarca proje, yüzlerce fikir biriktirdik. Gerçekten yalan değil, her gün bir şey gelmekte aklımıza 🙂

Yıl içerisinde WHMCS sisteminiz için geliştireceğimiz yeni projeler, temalar, modüller ve sorun giderme uygulamaları gibi bir çok alanda çalışmalarımız olacak. Amacımızın her zaman vurguladığımız gibi vakit ayırmaya gerek duymadan bir çok WHMCS kullanıcılarının ihtiyaçlarını belirli bir otomasyon dahilinde gidermek olduğunuz her yerde yazmaktayız. Bunu yenilenen anlayış ve profesyonel bir ekip ile yıl içinde yapacağımız çalışmalar ile sizler şaşırtarak gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

Şu an henüz terzi misali kendi işlerimiz ile uğraşmakta olup bir yandan bir çok ülkeden müşterilere paralel hizmet sunuyoruz. Bizleri sosyal ağlardan takip etmenizi şiddetle ama kavga dövüş etmeden öneririz. Bir çok bilinmeyen uygulamaları açık kaynakla ve anlatımlarla sunmayı hedeflediğimizden bu bildirimleri tamamen sosyal siteler üzerinden duyurmayı düşünüyoruz.

www.whmcslab.com 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir